لوله بازکنی تهرانپارس 09374010131 ارزان شبانه روزی تهران پارس نرخ دولتی

لوله بازکنی تهرانپارس۰۹۱۰۴۹۹۰۳۷۵ارزان شبانه روزی

شرکت ما با داشتن شعبه‌های متعدد در سراسر نقاط تهران مانند شرق تهرانپارس و …، قادر به پوشش تمامی مناطق و محله‌های تهران است. رعایت کامل اصول و نکات بهداشتی و استفاده از ماسک، همیشه در الویت ما برای ارائه خدمات می‌باشد.

با توجه به اینکه امکان دارد گرفتگی و مسدود شدن لوله در ساعات پایانی شب رخ دهد، در نتیجه لوله بازکنی تهرانپارس تمامی نیروهای متخصص خود را در تمام نقاط تهرانپارس مستقر نموده تا لوله بازکنی ۲۴ ساعته را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

این خدمات شامل مناطق شمال، جنوب، غرب، شرق و مرکز تهران می‌باشد. شما در هر نقطه ای از تهران که باشید می‌توانید بدون محدودیت در زمان و مکان از خدمات بهترین شرکت لوله بازکنی تهرانپارس در پایتخت یعنی شرکت ما، نهایت استفاده را ببرید.

 

لوله بازکنی درتهرانپارس

 • لوله بازکنی در تمامی نقاط تهرانپارس بصورت شبانه روزی
 • نصب، سرویس و تعمیر توالت فرنگی
 • رفع رطوبت و نم
 • تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • حفاری چاه آب و فاضلاب
 • از بین بردن بوی نامطبوع فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نم و رطوبت
 • تعمیر و رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی و فلاش تانک
 • تعمیر و سرویس کامل پکیج و آبگرمکن

شماره تلفن لوله بازکنی تهرانپارس

در زمان وقوع گرفتگی و مسدود شدن لوله‌ها، یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای حل مشکل لوله‌ها، زمان است. پس بنابراین برای اطمینان خاطر لازم است که ما همیشه شماره تلفن لوله بازکنی تهرانپارس را داشته باشیم. شماره‌های زیر را یادداشت کرده تا در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا به سرعت برای حل مشکل تان به شما کمک کنیم.

شماره تماس لوله بازکنی تهرانپارس

 
تهران ۰۹۱۹۸۳۰۸۰۳۶
شمال تهران ۰۹۱۹۵۶۰۶۲۵۸
شرق تهران ۰۹۱۰۴۹۹۰۳۷۵
مرکز تهران ۰۹۱۹۲۱۰۳۵۸۸
غرب تهران ۰۹۳۷۴۰۱۰۱۳۱
جنوب و سایر مناطق تهران ۰۹۳۳۷۱۸۰۷۴۷

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله به صورت ۲۴ ساعته در تهرانپارس یکی از مهمترین ویژگی‌های لوله بازکنی تهران است  می‌باشد.

ارائه خدمات در زمینه رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب به صورت شبانه روزی در تهرانپارس سرویسی نیست که بتوانید از هر شماره و مرکزی درخواست کنید. پس از بحث در مورد هزینه و منطقی بودن آن، باید از قابل اطمینان بودن و همچنین تخصص شرکت در این زمینه نیز اطمینان حاصل کنید. قابل اعتماد بودن شخص یا مرکز خدمات بیشتر از هر چیز دیگری مهم و ارزشمند است.

ما اقدامات لازم را برای ارائه خدمات ۲۴ ساعته در تمامی نقاط تهرانپارس انجام داده ایم و برای این امر می‌توانید به آسانی با پشتیبانی لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی فوری تهرانپارس به صورت تمام وقت و شبانه روزی انجام می‌شود و در کم تر از ۳۰ دقیقه پس از تماس شما و اعلام آدرس، لوله بازکن مجرب تهرانپارس در محل شما حاضر شده و در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به بررسی و باز کردن لوله مسدود شده کرده تا مشکل شما به طور کامل حل شود.

جالب است بدانید که پس از اتمام کار توسط سرویسکار شرکت ما، مشکل بوی بد و نامطبوع فاضلاب از بین می‌رود و این بوی بد دیگر به وجود نخواهد آمد.

لوله بازکنی فوری در کوتاه‌ترین زمان ممکن با تضمین کیفیت بالا انجام می‌شود. هر بخش از منزل شما مثل آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … که با مشکل روبه‌رو شده باشد، فوراً توسط بهترین و مجرب‌ترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه‌های به‌روز برطرف می‌شود و به طور کامل و تضمینی لوله مسدود شده باز می‌شود و مثل روز اول، به شما مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب تهرانپارس

به طور معمول لوله‌ها قبل از آن که دچار گرفتگی و انسداد شوند، علائمی از خود نشان می‌دهند. در نتیجه باید از این علائم آگاهی کامل داشته باشیم تا در صورت مشاهده آن‌ها، بتوانیم از گرفتگی لوله جلوگیری کنیم.

موارد زیر از مهم‌ترین نشانه‌های گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌باشند :

 • پخش بوی نامطبوع فاضلاب در منزل و ساختمان
 • پخش بوی نامطبوع فاضلاب هنگام ریختن آب به درون سینک ظرفشویی
 • کند بودن فرآیند تخلیه آب در سینک ظرفشویی
 • بیرون زدن آب از زیر سینک یا ماشین لباسشویی در هنگام شستشو
 • زیاد شدن تعداد حشرات موذی ( مانند سوسک) در منزل و ساختمان

قیمت لوله بازکنی تهرانپارس

بر اساس نرخ اتحادیه، هزینه‌های لوله بازکنی را عوامل مختلفی تعیین می‌کند. تعداد لوله‌هایی که دچار گرفتگی شده، نوع و شدت گرفتگی، طول لوله، روش برطرف کردن مشکل گرفتگی و … از مهم‌ترین عواملی هستند که بر هزینه‌های لوله بازکنی تاثیر می‌گذارند.

در بیشتر مواقع با استفاده از فنر می‌توان مشکل گرفتگی لوله‌ها را برطرف کرد. اما همیشه هم مشکل گرفتگی به همین سادگی‌ها حل نمی‌شود و باید کار‌های دیگری انجام داد. به طور مثال در بعضی مواقع در زمان گرفتگی لوله، لازم است که چاه فاضلاب کل ساختمان تخلیه شود.

زمانی که به دلیل ریزش چاه، چاه فاضلاب دچار گرفتگی می‌شود، علاوه بر فرآیند تخلیه چاه لازم است عمل لایروبی چاه و کفتراشی چاه نیز انجام شود. بنابراین با توجه به زمان بر بودن این کار‌ها و همچنین تخصصی تر بودن آن‌ها، قیمت نهایی لوله بازکنی نیز افزایش پیدا می‌کند.

تعداد لوله‌هایی که دچار گرفتگی شده‌اند، یکی از عواملی است که روی هزینه لوله بازکنی تاثیر می‌گذارد. به این ترتیب هر چه تعداد خطوط لوله بیشتر باشد، هزینه‌های بازگشایی و حل مشکل آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. علاوه بر تعداد لوله‌های گرفتگه شده، شدت گرفتگی لوله نیز روی هزینه نهایی لوله بازکنی تأثیر خواهد گذاشت.

به جز موارد ذکر شده، روشی که در باز کردن گرفتگی لوله به کار گرفته می‌شود نیز موثر است. لوله بازکنی با فنر، دستگاه تراکم هوا، دستگاه ژنراتور و … هر کدام هزینه مخصوص به خود را دارند که با توجه به نوع گرفتگی لوله، از هر یک از این روش‌ها می‌توان استفاده استفاده کرد.

همچنین در بعضی از موارد لازم است بخشی از ساختمان را تخریب کرد تا مشکل لوله مسدود شده برطرف شود. در نتیجه قیمت لوله بازکنی در چنین شرایطی بسیار زیاد می‌شود.

لوله بازکنی پردیس

انواع روش‌های لوله بازکنی تهرانپارس

رفع گرفتگی لوله یا به عبارت دیگر لوله بازکنی درتهرانپارس روش‌های مختلفی دارد که بهترین روش آن استفاده از فنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور می باشد.

رفع گرفتگی لوله با فنربرقی

یکی از رایج‌ترین روش‌های لوله بازکنی، فنر زنی می باشد زیرا فنر زنی لوله‌های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش‌ها انجام می شود.

از فنر لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب توالت، آشپزخانه، حمام، پشت بام و کفشور استفاده می شود.
دستگاه لوله بازکنی، دستگاهی شبیه به دریل می باشد. این دستگاه از موتور و فنر سه نظام به وجود آمده که فنر به سر آن وصل شده است.

در واقع فنر لوله بازکنی یک فنر مخصوص لوله بازکنی می باشد که قابلیت انعطاف و حرکت در درون لوله را دارد.
روش کار این دستگاه به این صورت است که ابتدا فنر را به سر سه نظام دریل یا موتور مخصوص متصل کرده و سر دیگر فنر را به درون لوله گرفته شده وارد می کنیم.
پس از آن موتور را روشن کرده تا فنر شروع به چرخش کند. هنگامی که موتور روشن شد و فنر لوله بازکنی شروع به چرخیدن کرد، به آرامی فنر را به درون لوله فشار می دهیم.
این کار را تا جایی که فنر به قسمت گرفته شده برسد انجام می دهیم. هنگامی که که نوک فنر به گرفتگی لوله برسد، موجب حرکت خاک و مواد جامد سخت داخل لوله شده و آن‌ها را به سمت چاه هدایت می کند.

مزایای دستگاه فنر زنی

 • این دستگاه برای انواع گرفتگی‌ها مناسب و کار آمد است.
 • تنها با استفاده از این دستگاه امکان رسوب زدایی وجود دارد.
 • احتیاج نداشتن به برق فشار قوی.
 • سبک و کوچک بودن دستگاه و حمل آسان.
 • رفع گرفتگی لوله با کمترین کثیف کاری.
 • سرعت بالا در لوله بازکنی
 • مخصوص لوله‌های فاضلاب صنعتی و خانگی
 • دارای طول ۱ الی ۳۰ متر
 • توانایی رفغ گرفتگی لوله با سیمان، قیر، دوغاب و ملات و گچ

معایب رفع گیر لوله با فنر برقی

تا الان عیب و نقصی برای دستگاه لوله بازکنی دیده نشده است. معمولا این دستگاه از طرف شرکت‌های معتبر و بزرگ در این زمینه برای برطرف کردن انواع گرفتگی‌های فاضلاب استفاده می‌شود.

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم هوا

یکی از ابزار‌هایی که جهت باز کردن و رفع مشکل گرفتگی لوله‌ها استفاده می‌شود دستگاه پمپ تراکم هوا می‌باشد. این دستگاه کارایی بالایی دارد و جهت برطرف کردن گرفتگی‌های شدید استفاده می‌شود.

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس با استفاده از این دستگاه تصمین خواهد کرد که لوله‌های فاضلاب شما برای مدت طولانی مسدود نخواهد شد.

نحوه کار با دستگاه پمپ تراکم هوا

دستگاه‌های زیاد و مختلفی جهت باز کردن گرفتگی لوله‌ها استفاده می‌شوند. یکی از این وسایل دستگاه پمپ تراکم هوا است. مهم‌ترین کاربرد این دستگاه، باز کردن لوله‌هایی با گرفتگی شدید و جدی می‌باشد.

یکی از علت‌های انسداد لوله وجود اجسام سخت کوچک است که این دستگاه با فشار هوا هرگونه گرفتگی را برطرف خواهد کرد. در صورتی که دلیل گرفتگی چاه سنگ و گل باشد باید از دستگاه فنر لوله بازکنی استفاده کرد.

یکی از مزیت‌های لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم هوا قدرت و فشار بالای آن است که با این فشار و قدرت به آسانی مشکل گرفتگی‌ها حل می‌شود.

مزایای دستگاه تراکم هوا

 • با توجه به قدرت بالای دستگاه برای رفع گرفتگی‌های شدید مناسب است.
 • بسیار مناسب جهت برطرف کردن گرفتگی لوله‌ها بر اثر افتادن اشیاء
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی بر اثر شن و ماسه

معایب دستگاه تراکم هوا در لوله بازکنی تهرانپارس

 • هنگام استفاده از این دستگاه لازم است که تمام مسیر‌های خروجی لوله فاضلاب بسته شود.
 • به هیچ عنوان برای رفع گرفتگی‌های سیمان، قیر و دوغاب مناسب نیست.
 • کثیف کاری زیادی به همراه دارد
 • فقط برای لوله‌های صنعتی قابل استفاده می‌باشد

لوله بازکنی با دستگاه واتر جت

برطرف کردن گرفتگی لوله با واتر جت برای گرفتگی‌های خیلی سخت و شدید با مسیر‌های طولانی که روش‌های فنر زنی و پمپ تراکم هوا جواب‌گو نباشد از آن استفاده می‌شود. همانطور که از نام آن مشخص است فشار بسیار شدید آب به وسیله شلنگ مخصوص و سری مخصوص به داخل لوله هدایت می‌شود. از دستگاه واتر جت اغلب در مسیر‌های بین منهول‌ها و سپتیک‌ها استفاده می‌شود.

لوله بازکنی تهران

تشخیص ترکیدگی لوله درتهرانپارس

تشخیص و پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب با به کار گیری از به‌روز‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها توسط متخصصین مجرب و با تجربه لوله بازکنی تهرانپارس در تمامی نقاط تهران به صورت تضمینی انجام می‌شود. علاوه بر تشخیص دقیق محل ترکیدگی، تعمیر نشتی و چکه لوله‌های آب و فاضلاب نیز پس از مشخص کردن محل ترکیدگی در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن برای شما عزیزان انجام می‌شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

روند و مکانیزم تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله‌ها در همه دستگاه‌ها تقریبا به یک شکل است. روند کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بر اساس ارسال و دریافت امواج می‌باشد.

در ابتدا این فرآیند محفظه مخصوص را بر روی دیوار، کف یا هر جای دیگری که لوله از آن جا عبور کرده قرار می‌دهند تا دستگاه امواج مخصوص خود را ارسال کند. بعد از ارسال امواج به وسیله دستگاه، این امواج به لوله برخورد کرده و به سمت دستگاه برمی‌گردد و گیرنده‌ها آن‌ها را (امواج بازگردانده شده) دریافت می‌کنند. در انتها سیستم کامپیوتری دستگاه، امواج بازگردانده شده را آنالیز می‌کند و به این ترتیب محل دقیق نشتی مشخص خواهد شد.

مهم‌ترین فاکتور‌هایی که در نحوه تشخیص صحیح این دستگاه‌ها، تاثیر گذار می‌باشند عبارتند از:

 • جنس لوله‌ها
 • مقدار نشتی و ترکیدگی لوله
 • عمق لوله و میزان فشار آب خروجی

پیشگیری از گرفتگی لوله در تهرانپارس

با رعایت تعدادی از نکات و انجام یکسری از کار‌ها می‌توانید از گرفتگی لوله‌ها جلوگیری کنید.

همانطور که اطلاع دارید ظروف کثیف به چربی و روغن آغشته هستند. روغن و چربی‌ها هنگام شستن ظروف کثیف وارد لوله سینک ظرفشویی شده و باعث گرفتگی و انسداد لوله می‌شوند. در نتیجه برای پیشگیری از مسدود شدن لوله سینک ظرفشویی باید از ورود روغن و چربی‌های ظروف کثیف جلوگیری کرد. برای این کار می‌توانید قبل از شستشوی ظروف، روغن و چربی‌ها را از آن‌ها جدا کنید.

صافی‌ها برای جلوگیری از ورود مواد جامد، آشغال و … به داخل لوله طراحی و تولید شده‌اند. در نتیجه حتما از صافی در دهانه سینک ظرفشویی، حمام و آشپزخانه استفاده کنید.

در صورتی که با گرفتگی جزئی و خفیف لوله مواجه شدید، می‌توانید با ریختن مقداری آب جوش، از جمع شدن چربی، مو، پلاستیک و … جلوگیری کنید. با این کار از گرفتگی‌های شدید و جدی لوله در ساختمان پیشگیری خواهید کرد.

خدمات ما

آنچه ما ارائه می دهیم

image

لوله کشی

لوله کشی چیست؟ سیستم لوله‌کشی به سیستم یکپارچه انتقال آب یا فاضلاب در ساختمان گفته می‌شود که شامل لوله‌ها اتصالات، پمپ‌ها، عایق‌ها، مبدل‌های حرارتی، شیرها و مخازن می‌باشد…

image

شاید شماهم تجربه کرده باشید که سقف و دیوار های خانه تان دچار نم زدگی و رطوبت شده است و درصورتی که به این موضوع اهمیت ندهید باعث به وجود آمدن مشکلاتی مانند بالا رفتن …

image

در فاضلاب اثر واکنش‌های شیمیایی که موارد موجود در فاضلاب انجام می‌دهند، گازهایی معمولاً سمی و بد بو مانند گاز متان و سولفید هیدروژن تولید می‌شوند. هر …

image

نصب توالت فرنگی

امروزه با توجه به نیاز های زیادی که برای استفاده از توالت فرنگی داریم،از جمله مشکلات مفصلی و استخوانی چگونگی نصب و استفاده از توالت فرنگی را برای ما حائز اهمیت کرده است…

تخلیه چاه

تخلیه چاه تهرانپارس پر شدن چاه در  براثر بارندگی یا تجمع فضولات در چاه اتفاق می افتد در این مواقع شما باید با ما تماس بگیرید و عملیاتی که توسط تانکرهای ۶ و ۱۲ هزار لیتری برای تخلیه لجن و آب جمع شده در چاه انجام می شود را تخلیه چاه می نمایند.پمپ مکنده یکی از ابزارهایی است که برای تخلیه استفاده می شود و نام دیگر پمپ، کفکش است. لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس با ۲۰سال خدمت به شهروندان  به صورت هفت روز هفته و ایام تعطیلات عید و محرم به صورت ۲۴ساعته به شهروندان تهرانپارس خدمات ارائه می دهند.

1,345پروژه ها انجام شده
1,439اعزام متخصص

صفر تا صدلوله بازکنی در  تهرانپارس ۰۹۱۰۴۹۹۰۳۷۵ ارزان و شبانه روزی

تهرانپارس با کاربردی ترین روش ها در کمترین زمان با ارزان ترین قیمت برای شما عزیزان انجام میپذیرد. لوله بازکنی در تهرانپارس با بیشترین سابقه کسب تجربه در زمینه ی باز کردن انواع لوله ها با مشکلات و دلایل گوناگون گرفتگی انواع لوله میتواند شما عزیزان را همراهی نماید.

پاسخگویی به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته برای ارائه ی خدمات با ارزان ترین قیمت و رعایت پرتوکل های بهداشتی برای تماس با ما تنها کافیست روی تماس کلیک کنید

تماس با ما : ۰۹۱۰۴۹۹۰۳۷۵

 

لوله بازکنی با فنر در تهرانپارس

در واقع پر کاربرد ترین و متداول ترین روش برای باز کردن لوله ها در بیشتر موارد استفاده از  دستگاه های فنر لوله باز کن است که در جهت رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود، این فنر ها در قطرها و اندازه های مختلف برای انواع لوله ها وجود دارند این تشخیص که از کدام فنر با چه اندازه ای استفاده کند توسط نیروهای مجرب و توانای لوله باز کن تشخیص داده میشود و رفع گرفتگی لوله ها به طور کامل و بدون ایجاد خسارت و دردسر و یا کثیف شدن منزل در کمترین زمان ممکن انجام میشود .

این روش برای زمانی که لوله ها با مو و آشغال های این چنینی گرفته شده است استفاده میکنند .

برای تماس لوله بازکنی تهرانپارس با شماره ۰۹۱۰۴۹۹۰۳۷۵ تماس بگیرید.

بازکردن لوله با تجربه بالا

زمان رسیدن لوله بازکن در منطقه تهرانپارس به محل چقدر است؟

ما با استخدام کردن نیروهای فنی متعدد در سراسر تهرانپارس از جمله شرق، تلاش می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن سرویسکار را به محل اعزام کنیم. به طور کلی، حدودا ۳۰ دقیقه زمان لازم است تا لوله بازکن فلکه اول تهرانپارس به محل برسد. گاهی اوقات این زمان کمتر هم می شود.

هزینه لوله بازکنی در تهرانپارس

با توجه به مسائل گوناگونی متغیر میباشد و به عواملی از جمله مدت زمان لازم برای حل گرفتگی لوله ، روش استفاده شده برای بازکردن لوله ، میزان استفاده از ابزار و مواد برای باز کردن لوله ، شدت گرفتگی و … محاسبه میشود اما به طور کلی لوله بازکنی تهرانپارس با بالاترین تجربه و مهارت با تعرفه ای ارزان و مناسب در هر ساعتی از شبانه روز این امکان را به شما عزیزان میدهد تا در کمترین زمان ممکن از شر گرفتگی لوله های منزل ، محل کار و … راحت شوید

تماس با لوله بازکنی