درآوردن اشیاء گران قیمت از فاظلاب دماوند

در آوردن اشیاء از چاه توالت شبانه روزی 09192103588

آیا وسیله با ارزش شما در چاه توالت افتاده است؟ آیا نمی‌دانید چطور آن را خارج کنید؟ اصلا نگران نباشید فقط کافی است با شماره09192103588 تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید. اسنپ لوله مجرب‌ترین سرویس کاران خود را برای در اوردن اشیا از چاه توالت با ارزش و گران قیمت شما به محل اعزام می‌کند.

در آوردن اشیا از چاه توالت

درآوردن اشیا از داخل فاضلاب


در آوردن اشیا از فاضلاب

گاهی پیش می‌آید که وسایل با ارزشی مانند طلا، ساعت و گوشی به درون فاضلاب می‌افتد و باعث ناراحتی صاحب آن خواهد شد. اما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم اگر با شرکت معتبر و تخصصی اسنپ لوله تماس حاصل نمائید بدون این که زمان را هدر بدهند خود را به شما خواهند رساند و به وسیله ابزار آلاتی که در دست دارند وسایل شما را بیرون خواهند آورد.


بعد از افتادن اشیا در چاه توالت باید چه کاری انجام دهیم؟

باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی توسط نیروی پر توان اسنپ لولهبه این نکته توجه داشته باشید در صورتی که وسیله شما درون چاه توالت افتاد تحت هیچ شرایطی آب در کاسه دستشوئی نریزید و دکمه فلاش تانک را نیز فشار ندهید. اگر دستشویی عمومی است نگذارید کسی از آن استفاده کند. در صورتی که می‌توانید به وسیله سیخ یا میله وسیله خود را خارج کنید این کار را انجام دهید. اما اگر مهارت ندارید لطفا به جز تماس با اسنپ لوله کاری انجام ندهید.

لوله بازکنی دماوند


نکات مهم پیش از خارج ساختن وسایل از چاه توالت

خدمات و تجهیزات اسنپ لوله رفع گرفتگی توالت فرنگیاگر قصد دارید خودتان وسیله افتاده در چاه را خارج کنید موارد زیر را رعایت کنید:
استفاده از دستکش: لازم به گفتن نیست که چاه توالت و لوله فاضلاب سرشار از کثیفی است. با توجه به این مورد حتما از دستکش استفاده کنید و نکات بهداشتی را رعایت فرمائید.
شستن وسیله با آب: اگر موفق شدید وسیله خود را خارج کنید حتما با آب سرد آن را بشوئید.
ضد عفونی کردن وسیله: فراموش نکنید که پس از شستن حتما وسیله خود را به وسیله الکل و پنبه ضد عفونی کنید تا هم بوی نامطبوع آن از بین برود و هم کاملا تمیز شود.


رفع گرفتگی توالت فرنگی با جوش شیرین و سرکه

اموزش باز کردن لوله اسنپ لولهاین روش را می‌توان روشی ساده اما بسیار کاربردی نام برد. برای این‌که گرفتگی توالت را که به وسیله دستمال کاغذی، مدفوع و.. به وجود آمده است بر طرف کنید نصف استکان و یا 1 استکان جوش شیرین را درون لوله توالت فرنگی خالی کنید.
بعد از این که، این کار را انجام دادید دو تا سه لیوان سرکه سفید را هم پشت سر آن خالی کنید. این کار باعث به وجود آمدن یک واکنش شیمیائی خواهد شد و خطرناک هم نیست. ترکیب این دو باعث می‌شود موارد گرفتگی ساده که این گونه هستند برطرف شود.


شاید دلتان بخواهد ما را فالو کنید.

  • کارکنان اسنپ لوله با تجهیزات کامل و بروز برای مشتریان

روش‌های سریع برای دراوردن وسایل از چاه توالت

وسیله ای دستی فنر زنی رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی توسط نیرو اسنپ لولهبرای این کار بهتر است با متخصصان پردیس تماس حاصل کنید اما اگر خودتان می‌توانید، پس 4 روش زیر را امتحان کنید:

  • خارج ساختن وسیله از چاه توالت با دست
  • خارج ساختن وسیله از چاه توالت با کمک گرفتن از قلاب
  • استفاده از جاروبرقی
  • بلند کردن توالت فرنگی

لوله بازکنی دماوند

تماس با لوله بازکنی